W bezpośrednim sąsiedztwie tras biegowo nartorolkowych na Jamrozowej Polanie w głównym budynku zlokalizowana jest całoroczna wypożyczalnia sprzętu sportowego. W okresie bezśnieżnym oferujemy nartorolki treningowe ONE WAY, nartorolki terenowe SKIKE, kije Nordic Walking, rowery MTB Giant. Zimą wypożyczalnia oferuje kilkadziesiąt kompletów nart biegowych, butów oraz kijów ONE WAY. Wypożyczalnia czynna cały tydzień w godzinach 9-16, a w dniach kiedy trasy są oświetlane do końca.

sklep wypożyczalnia

cennik wypożyczalni „lato”
cennik wypożyczalnia

Na miejscu działa również sklep sportowy w którym znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne do aktywnego spędzania czasu w naszym ośrodku. Zestawy narty, buty, wiązania i kije biegowe dla amatorów oraz bardziej wymagających biegaczy. Całość uzupełnia kolekcja odzieży startowej i treningowej, czapki, rękawiczki. Oferujemy również smary i akcesoria do serwisowania nart biegowych. W okresie letnim – akcesoria rowerowe, nartorolki, kije Nordic Walking. Wszystko wyłącznie renomowanych firm takich jak ONE WAY, YOKO, ROECKL, TOKO. W sprzedaży internetowej całość naszej oferty znajdziecie Państwo na www.pr-sport.pl

Bieganie na nartach nie jest możliwe bez ich odpowiedniego przygotowania. Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu nart biegowych.

anb2

Cennik serwisu

Początkującym adeptom narciarstwa biegowego oferujemy zajęcia w Szkole Narciarstwa Biegowego – Jamrozowa Polana. Prowadzimy zajęcia na miejscu oraz oferujemy wycieczki narciarskie na pobliskich trasach Zieleńca oraz po czeskiej stronie Gór Orlickich. Kadrę naszej szkoły stanowią licencjonowani instruktorzy Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów PZN. Zapraszamy – biegówki to idealna aktywność fizyczna bez względu na wiek.

cennik szkoła