Jamrozowa Polana po zakończonej modernizacji tras oraz zaplecza technicznego stała się idealnym miejscem tak do organizacji imprez w biegach narciarskich oraz biathlonie jak i do zgrupowań przygotowawczych dla klubów oraz reprezentacji. Dysponujemy dwoma oświetlonymi i sztucznie naśnieżanymi trasami. W okresie letnim stanowią najnowocześniejsza w kraju rolkostradę. Układ tras wokół polany stwarza niezwykle wiele możliwości ich wykorzystania. Specyficzny układ tras powoduje, że można doliczyć się ponad 70 różnych, możliwych ich kombinacji. Dysponujemy budynkiem technicznym w którym startujący w zawodach oraz trenujący zawodnicy znajdą 20 pomieszczeń przygotowanych jako szatnie oraz pomieszczenia do przygotowania nart. Wszystko to w bezpośrednim sąsiedztwie tras oraz strzelnicy biathlonowej.

Obraz1

W ramach tras zaprezentowanych powyżej istnieją trasy, które posiadają licencję International Biathlon Union i spełniają one wszelkie wymogi tak w zakresie długości, różnicy wzniesień, i sumy podbiegów na poszczególnych pętlach.

150020002500

300033004000

Zapraszamy! Kompleks Centrum Turystyki Aktywnej i Polskiego Biathlonu to ulubione miejsce przygotowań startowych reprezentacji Polski w biathlonie oraz wielu innych klubów i reprezentacji oraz szkół mistrzostwa sportowego.

Kontakt w sprawie rezerwacji tras oraz organizacji zgrupowań treningowych:
Janusz Rajzer +48 515 159 740
e-mail : jrajzer@interia.pl

Najbliższe zawody

ibu20151