Centrum  Turystyki Aktywnej to miejsce, które idealnie wpisuje się w coraz modniejsze ostatnio Nordic Center. W jednym miejscu dajemy Wam możliwość uprawiania wielu sportów outdoorowych tak dla amatorów jak i zawodników.
Zapraszamy do odwiedzenia zimą jedynych w Polsce sztucznie naśnieżanych oraz oświetlonych tras tras narciarstwa biegowego. Latem stanowią one najnowocześniejszą w raju trasa nartorolkowa.

Na wszystkich czeka czynna cały rok wypożyczalnia sprzętu sportowego ( komplety nart biegowych, nartorolki, rowery, kije Nordic Walking)

Adeptom biegówek oferujemy naukę w naszej Szkole Narciarstwa Biegowego – Jamrozowa Polana. Czekają na Państwa doświadczeni instruktorzy, byli zawodnicy, zwycięzcy wielu impres masowych w Kraju i za granicą.

Stawiamy na szkolenia i popularyzację organizując tygodniowe i weekendowe turnusy aktywności. Tę drugą formę polecamy szczególnie zapracowanym. Oświetlone trasy Jamrozowej Polany dają nam możliwość intensywnego spędzenia czasu na biegówkach do godzin wieczornych.

Ośrodek znajduję się w bezpośrednim sąsiedztwie szlaków pieszych, rowerowych oraz tras narciarstwa biegowego Zieleńca oraz czeskiej części Gór Orlickich. Stanowi więc idealną bazę wypadową.

Oferta zimowych obozów na biegówkach

Tak spędzamy czas na Jamrozowej Polanie zimą

Jamrozowa_7

Nocne bieganie na Jamrozowej Polanie

Tak było poprzedniej zimy

Piszą o nas

Centrum Turystyki Aktywnej jedno miejsce, a tyle możliwości.

 

Plan tras do narciarstwa biegowego

plansza150 (1)